עבודה ב תלות בעצמאות בע " מ.

אין לנו 1000 עורכי דין, אין לנו 100 משרדים ולא מייעצים בכל היבט של החוק העסקי. ואנחנו גם לא רוצים את זה. אנחנו משרד עם מיקוד ברור בייעוץ בו וחוקי הגנת נתונים. משרד. שדה של חוק. ייעוץ משפטי מונחה-פתרון ברמה הגבוהה ביותר. אנחנו יכולים את זה וחוקי פרטיות. טוב כמו כל משרד עורכי דין גדול - או טוב יותר. להכיר אותנו ולהיות חלק מהצוות.

אנו מציעים לך פעילות מגוונת באווירה נעימה ואישית של הערכה. היררכיות שטוחות, משוב קבוע ומעורבות עצמאית בעבודה של הלקוח הם חלק מתרבות החברה שלנו. קידום ותואר מקצועי אנו מקדמים בברכה. אנחנו תומכים ברכישתם ואימונם המקצועי.

ההצעה שלנו

אנו מציעים לך פעילות מגוונת באווירה נעימה ואישית של הערכה. היררכיות שטוחות ומשוב סדיר הם חלק מתרבות החברה שלנו. בנוסף למקום עבודה מודרני במרכז העיר של המבורג, יש לך את ההזדמנות לעבוד באופן קבוע במשרד הפנים. בדרכך לעבודה, יהיו לך קשרים טובים מאוד להעברה וכרטיס HVV בתשלום על ידי משרד עורכי הדין.

 

הפרופיל שלך

את שחקנית קבוצתית ואוהבת לטפל בלקוחות שלנו.אתה חושב יזמי, בינתחומי ויש זיקה למספרים וזה. אנו דורשים ידע טוב על גברת אופיס. באופן אידיאלי, השלמת הכשרה כעורך דין ונוטריון.
יש לך כישרון ארגוני ומנטליות ידיים על וכבר עבד במשרד עורכי דין, סוכנות, חברת ייעוץ או מחלקה משפטית.


המשימות שלך

את עוזרת בארגון של משרד עורכי הדין שלנו ואחראית על עבודה שקשורה למנדט. המשימות שלך כוללות, בין היתר, את השליטה בדואר נכנס ויוצא, את הניטור של מועדי סיום כמו גם את הניהול הקפדני של הקבצים וההגשות מחדש, את ההכנות למצגות, את ארגון הפגישות, ניהול נסיעות, את הטיפול במבקרים כמו גם בהתכתבות עם לקוחות ושותפים עסקיים. החלק הגדול ביותר של המשימה שלך יהיה היישוב של מנדטים והשלמת חשבונאות המכינה. כאן אתה מרוויח מהטיפול, הדיוק והעין שלך למספרים.